Honte

Wielkopolski Ośrodek Go

Spotkania w lipcu

Dzisiaj zaczyna się Letnia Szkoła Go na Przystanku Alaska.

Poniważ znaczna grupa poznaniaków będzie się tam opalać, kąpać i grać w Go, to nie będzie spotkań w najbliższy poniedziałek (9.07) oraz czwartek (12.07). W kolejnym tygodniu spotkania zapewne będą. Za to zapraszamy na LSG, można przyjechać nawet na jeden dzień.

Update: spotkania w poniedziałek (16.07) również nie będzie, najbliższe spotkanie w czwartek (19.07).

Update2: spotkanie dziś (19.07) odbędzie się w trybie rozproszonym, tj. każdy stąd gdzie się znajduje pomyśli troszeczkę o innych klubowiczach. Prostszymi słowy - nie ma spotkania.

czytaj całość

Turniej piłki stołowej w strefie kibica

Jak wszyscy odwiedzający klub wiedzą, w przerwach pomiędzy grami w Go, grywamy zwykle w piłkarzyki. W ostatni weekend zawodnicy z klubu wystartowali w turnieju w Galerii Malta zajmując 4 miejsce.

Kolejna okazja do gry turniejowej będzie w trakcie trwania Euro w Strefie Kibica. W wielodniowym Turnieju o puchar Głosu Wielkopolskiego wystawimy co najmniej jedną reprezentację klubową (pasqda&silk).

Zachęcamy także wszystkich pozostałych klubowiczów do startu - dobra okazja wykorzystać częsty trening. A do wygrania są cenne nagrody.

czytaj całość

Spotkanie 2 maja

Różne

Z okazji wolnego czasu, przerw świątecznych, i tak dalej, zapraszamy dzisiaj od godziny 17:00 na dodatkowe spotkanie w tym tygodniu.

czytaj całość

Ogólnopolska Liga Międzyklubowa

Fot.: torisan3500 (CC-by-nc)

Po bardzo udanym i przyjemnym pojedynku Poznań - Szczecin, razem ze szczecińskim klubem Porfirion wystosowaliśmy apel o utworzenie Ogólnopolskiej Ligii Międzyklubowej. Poniżej prezentujemy proponowane aspekty techniczne jej organizacji, wraz z dosyć obszernym uzasadnieniem i omówieniem.

Zapraszamy wszystkie chętne kluby do uczestnictwa! Szczegóły uzgodnimy między wszystkimi zainteresowanymi,

czytaj całość

Wrześniowe spotkania

Różne

Z powodu odbywających się w przyszłym tygodniu targów, odwołane jest spotkanie klub we wtorek, 14 września, w Krieku. Kolejne spotkanie 21 września zgodnie z planem.

Spotkania w ODK Wiktoria w rozpoczynającym się roku szkolnym zaczniemy od 23 września. Miejsce jak zwykle, godziny jak zwykle - 17-20 [Czwartki].

czytaj całość

Bajka o początkach Go

Różne

Dawno, dawno temu w Chinach władcą był mądry i dobry cesarz Yao. We wszystkich, nawet najodleglejszych prowincjach ludziom żyło się dobrze i dostatnio, a wrogowie z daleka omijali potężne cesarstwo. Cesarz Yao miał tylko jedno, ogromne zmartwienie: jego jedyny syn i następca tronu, książę Dan Zhu zajmował się tylko rozrywkami. Nie interesowały go problemy cesarstwa, nie chciał uczyć się, jak dobrze władać wielkim krajem.

czytaj całość