Honte

Wielkopolski Ośrodek Go

GO na PGA 2009

oro, 6 października 2009 r.

Wśród żądnych wrażeń tłumów, strzelaczy farbą, mistrzów klawiatury i celowania za pomocą myszek, wśród seksownych hostess (oj wśród hostess z pewnością się zakręcimy), łowców smoków, wirtualnych kierowców, występów, koncertów, konkursów i morza innych atrakcji, nie zabraknie i tej najciekawszej - naszego stoiska.

Tak - w weekend 16-18.10.2009 go ponownie zawita na Poznań Game Arena. Będziemy tam, będziemy uczyć, organizować turnieje i konkursy. Przy odrobinie szczęścia będziemy też korzystać z innych dobrodziejstw PGA.

Ale oczywiście ani na moment nie zapomnimy o Was. W każdej, dowolnej chwili, będzie można zawitać na nasze stoisko i spotkać jakże życzliwych i jakże doświadczonych goistów, którzy wytłumaczą zasady tej fascynującej gry, jaką jest go. Oczywiście gobany i kamienie będą leżały w pogotowiu, więc nie zabraknie też okazji do gier z  innymi zwiedzającymi, czy ze wspomnianym jakże życzliwym goistą ze stoiska. A jeśli nie brak Ci sprytu, i żaden problem Tobie nie straszny - Konkurs na Przebiegłego Goistę jest konkursem dla Ciebie (właściwie to nawet dwoma).

 

A oto co i kiedy będzie się działo:

Sobota   17.10
SIT & GO
- Tłumaczenie zasad - non stop
- 11:00 Gry symultaniczne z silnym graczem
- 12:00 Turniej Go z nagrodami dla początkujących
- 14:00 Gry symultaniczne z silnym graczem
- 15:00 Główny Turniej Go z nagrodami dla początkujących
- 17:00 Rozstrzygnięcie konkursu na "Przebiegłego Goistę"

Niedziela   18.10
SIT & GO
- Tłumaczenie zasad - non stop
- 11:00 Gry symultaniczne z silnym graczem
- 12:00 Turniej Go z nagrodami dla początkujących
- 13:00 Gry symultaniczne z silnym graczem
- 14:00 Turniej Go z nagrodami dla początkujących
- 15:00 Rozstrzygnięcie konkursu na "Przebiegłego Goistę II"

 

Jeśli zaś obawiasz się, że natrafisz na naszego Mistrza Dziewiątek 2009 w turnieju, porzuć strach - grać może każdy kto nigdy nie był sklasyfikowany na oficjalnej liście rankingowej (a gwarantuję, że Mikołaj się tam aktualnie znajduje). Lecz jeśli goreje w Tobie ambicja zmierzenia się z nim, nie martw się, będzie gotowy.

powrót