Honte

Wielkopolski Ośrodek Go

Wielkopolski Ośrodek Go "Honte"

Jesteśmy klubem, który zrzesza Poznaniaków grających w Go. Spotykamy się regularnie dla rozrywki oraz doskonalenia swoich umiejętności gry.

Jeżeli grasz w Go, dopiero poznałeś(aś) zasady albo nawet nic o niej nie wiesz - zapraszamy - przyjdź do klubu. Na miejscu zawsze znajdziesz kogoś kto pokaże zasady, wytłumaczy niejasności i z Tobą zagra.

Wśród klubowiczów można spotkać osoby grające bardzo dobrze - z rankingiem 2k, a nawet 4d - ale także innych graczy początkujących, którzy dopiero niedawno poznali zasady. Dla każdego w klubie znajdzie się miejsce, niezależnie czy chce grać sportowo i koncentrować się na rozwoju czy tylko rozrywkowo dla
czystej przyjemności.

Oprócz regulanrych spotkań w klubie, od czasu do czasu, organizujemy też bardziej spontaniczne spotkania - czy to na świeżym powietrzu czy wyjazdowe. Bierzemy także udział w organizacji szeregu imprez. Do najważniejszych zaliczyć należy ogólnopolskie turnieje, stoisko z możliwością pogrania na targach gier Hooby a wcześniej Poznan Game Arena.

Przy okazji wielu odbywających się w Poznaniu i Wielkopolsce wydarzeń, takich jak półkolonie w domach kultury, dni kultury japońskiej lub chińskiej, konwenty, prowadzimy pokaz i warsztaty gry. Jeżeli organizujesz podobne przedsięwzięcie i uważasz, że moglibyśmy coś zrobić wspólnie - odezwij się do nas.

Warto dodać, że nasze zainteresowanie nie ogranicza się tylko do gry Go, często można nas zobaczyć jak gramy w wiele innych gier planszowych.

Wszystkich serdecznie zapraszamy na spotkania!