Honte

Wielkopolski Ośrodek Go

Wiktoriański Turniej Inauguracyjny na Dziewiątkach

oro, 18 września 2009 r.

W najbliższy czwartek, z okazji rozpoczęcia kolejnego roku spotkań w ODK Wiktoria, odbędzie się Wiktoriański Turniej Inauguracyjny na Dziewiątkach (WTInD). Godzina rozpoczęcia - 17.00. Miejsce - oczywiście ODK Wiktoria.

Wśród licznych atrakcyjnych nagród pozwolę sobie wymienić najważniejsze:
-Zwycięzca otrzyma dumny i prestiżowy tytuł Wiktoriańskiego Mistrza Dziewiątek 2009
-Wszystkich uczestników czeka uhonorowanie powszechnym szacunkiem w poznańskim półświatku goistycznym, a także kawa, herbata, soki i ciastka  (tak pozostali nie będą jeść).

System rozgrywek ustalony zostanie w dniu turnieju i z pewnością będzie dostosowany do liczby uczestników. Przewidziany jest również system handicapowy, tak więc serdecznie zapraszamy graczy mniej, jak i bardziej doświadczonych (którzy będą musieli nieraz zmierzyć się z przerażającą presją początkowych kamieni przeciwnika).

Ci, którzy są mniej zainteresowani współzawodnictwem, a jedynie chcieli by się przekonać kto jeszcze w Poznaniu praktykuje go, są również mile widziani w ten czwartek (dostaną nawet odrobinę ciastek) i nikt ich do uczestnictwa zmuszać nię będzie (nie dotyczy Pasqdy, a także innych migających się aktywnych goistów).

Zatem jeśli nie straszna Tobie zacięta walka, krwawe wykłuwanie oczu, szaleńcze cross-cuty, czy heroiczne śmierci - Serdecznie Zapraszamy!
PS. Jeśli preferujesz bardziej pokojowy tryb rozgrywki zapraszamy również.

powrót