Honte

Wielkopolski Ośrodek Go

10 kwietnia 2010 r.

Turniej Kwietniowy

Znamy już szczegóły turnieju w Poznaniu, uruchomiliśmy również rejestrację.

Przy wielu ostatnich dyskusjach, o tym kto woli turniej równy a kto handicapowy, poznańską tradycją zapraszamy na turniej w 3 grupach. Ponieważ podział na grupy nastąpi na podstawie rankingu (siły) graczy, każdy ma szanse na nagrody mierząc się z graczami o sile zbliżonej do swojej. A jest o co walczyć, bo sponsorzy dopisali i nagrody już teraz są bardzo atrakcyjne.

Samorząd Studencki Politechniki Poznańskiej ufundował nagrody książkowe, a wśród nich takie tytuły jak: Invincible, Kamakura, Haengma, Tesuji i wiele innnych.
Zakup tylu książek był możliwy dzięki zniżce udzielonej przez sklep e-go.pl.

Stowarzyszenie Meijin ufundowało wachlarze dla wszystkich debiutantów turniejowych. Meijin jest organizacją pożytku publicznego, można wesprzeć promocję Go w Polsce  przekazując na jej rzecz 1% swojego podatku.

Grać będziemy na sprzęcie klubowym, sprzęcie prywatnym udostępionym przez goistów nie tylko z Poznania oraz na sprzęcie Polskiego Stowarzyszenia Go.

Jest możliwość noclegu w Retro Hostel Poznań w promocyjnej cenie 30zł za noc. Nocleg jest w Centrum, blisko Starego Rynku - nie ma problemów z dowolnym spędzeniem wieczorów :)

Wpisowe: przy rejestracji do 23 marca włącznie - 10zł, w późniejszym terminie 15zł, na miejscu 20zł. Zachęcamy do wcześniejszej rejestacji :)

Termin: 10-11 kwietnia 2010
Wstępny plan:
  Piątek:
            19:00 - wieczór "na mieście"
  Sobota:
            10:00 -   I runda
            12:30 -  II runda
            17:00 - III runda
            19:30 - wieczór "na mieście"
  Niedzila:
            10:00 -  IV runda
            12:30 -   V runda
            15:00 - rozdanie nagród
            16:00 - zakończenie

Miejsce: Politechnika Poznańska (mapa)
Zasady: 1h+30s byo na gracza, klasa A EGF, gry rankingowe.
3 grupy, w 1 i 2 grupie gry równe, w 3 grupie gry handicapowe.

Serdecznie zapraszamy!